Handybox

Handybox

Ürün Kodu: HNDYBX-1 Ürün Boyutları: 40 x 59 x 36,5 cm Taşıma Kapasitesi: 25 kg

Kaliteli, dayanıklı ve geri dönüşümü olan plastikten üretilmiştir. Darbeye ve suya dayanıklıdır. Kullanımı gayet kolay olan Handybox, üst kısımdan alta doğru koniktir ve iç içe geçebilir. Üst kapaklar birbirine kenetlenip kapatılır. Eşyaların içine yerleştirilmesi ve taşınması kolaydır.

Handybox ile Neler Taşınabilir?

Ayakkabıdan giysiye birçok eşyanızı kolaylıkla yerleştirebilir ve pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz. Handybox, iç hacmi göründüğünden daha da fazla olan bu taşıma kutusuna 15 çift ayakkabı bile sığmaktadır. Kışlık yazlık ayrımı yapmadan birden çok kalın kumaşlı eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Tek bir kutu içine neler sığdığını görünce sizde gözlerinize inanamayacaksınız.

Handybox Tasarımı Nasıl?

Kaliteli ve geri dönüşümü olan plastikten üretilen Handybox, taşıma ve saklamaya özel olarak tasarlanmıştır. Karton kutulara oranla daha fazla eşya taşıma kapasitesine sahiptir. Darbeye ve suya dayanıklı olan pratik taşıma kutusuyla taşınmak artık çok kolay. Size düşen eşyalarınızı yerleştirip kapaklarını kapatmak olacaktır.

Handybox Bize Kazandırır?

Handybox bize zaman kazandırır. Karton koli almak ya da aramak zorunda kalmazsınız. Koliye fazla eşya koyduğunuzda kapasitesinden fazla olduğu için yırtılabilir, eşyalar zarar görebilir. Handybox pratik taşıma kutusu mutfak eşyasından giysi ve ayakkabıya kadar içine her şey sığabilir.